O projekcie

„Będzin górą! Promocja potencjału inwestycyjnego miasta Będzina” to projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Jest to kompleksowa kampania, której przedmiotem jest promocja Będzina jako miejsca atrakcyjnego do inwestowania.

Głównym celem projektu jest wypromowanie oferty inwestycyjnej miasta, podniesienie jej rozpoznawalności, a w konsekwencji – rozwój i napływ nowych inwestycji.

Pośrednim efektem jest też zbudowanie nowej, silnej marki i przekazu, nie tylko zachęcającego do inwestowania, ale także kreującego wizerunek samorządu przyjaznego inwestycjom i inwestorom.

W ramach realizacji projektu założono przeprowadzenie kampanii promocyjnej ośmiu terenów inwestycyjnych zlokalizowanych na terenie miasta. Działania zaplanowane na lata 2013-2014 obejmują:

Projekt skierowany jest przede wszystkim do inwestorów indywidualnych oraz konsorcjów firm, instytucji otoczenia biznesu, podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w regionie, kraju, jak również firm działających w mieście. Jego realizacja przyczyni się nie tylko do umocnienia zaufania środowisk gospodarczych, lecz także do wszechstronnego rozwoju miasta i regionu.

Zapraszamy do Będzina!

Ta strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji i zliczania odwiedzin. W przypadku skorzystania z formularza kontaktowego tworzony jest tymczasowy plik COOKIE, który zabezpiecza formularz przed wielokrotnym wysłaniem wiadomości. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.

Zamknij [X]