Tereny od 1ha do 3ha

A. Obszar przy ul. Wolskiej

Plan obszaru A

Nieruchomość o łącznej powierzchni 2 ha 6 845 m2, składająca się z następujących działek: 31/13 o pow. 1 ha 7 422 m2, 31/17 o pow. 1 969 m2, 31/14 o pow. 7 454 m2.

Zdjęcie obszaru A

Przeznaczenie w planie zagospodarowania przestrzennego:

Usługi

Komunikacja:

Działka nr 31/17 posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej ul. Wolskiej.

Działki nr 31/13 i 31/14 dostęp do drogi publicznej mają zapewniony poprzez wydzieloną geodezyjnie działkę drogi wewnętrznej – nieurządzonej.

Opis nieruchomości:

Teren nierówny, porośnięty drzewami i krzewami - zwłaszcza w części dotyczącej działki nr 31/13. Użytek ewidencyjny – N.

Media:

Sieć wodociągowa i kanalizacyjna w ul. Dąbskiego (Dąbrowa Górnicza) w odległości ok. 60-70 m; sieć elektroenergetyczna – stacja transformatorowa przy ul. Wolskiej w odległości ok. 30 m.

Uwaga:

Teren może zostać zbyty w całości, istnieje też możliwość ustanowienia każdej z działek przedmiotem indywidualnego obrotu.

Pobierz mapę - PDF

G. Obszar przy ul. Odrodzenia

Plan obszaru G

Nieruchomość o pow. 1 ha 3 791m² położona w Będzinie – Łagiszy przy ul. Odrodzenia.

Brak planu zagospodarowania przestrzennego

Opis nieruchomości:

Teren nierówny, nad działką przebiega napowietrzna sieć energetyczna. Użytek ewidencyjny – Ba.

Media:

Dostępne sieci: wodociągowa, kanalizacyjna, energetyczna.

Pobierz mapę - PDF

Zapraszamy do Będzina!

Ta strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji i zliczania odwiedzin. W przypadku skorzystania z formularza kontaktowego tworzony jest tymczasowy plik COOKIE, który zabezpiecza formularz przed wielokrotnym wysłaniem wiadomości. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.

Zamknij [X]